Tallinna ja Viljandi tensinglased West Londoni YMCA-l külas

14. okt  Katrin Ohno. Kommentaarid: 0
Eile sõitsid 7 Tallinna ja 7 Viljandi tensinglast Londonisse, et koostöös West Londoni YMCA noortega viia läbi koostööprojekt "Notice Me"


13- 21 oktoober 2009 viibivad 14  Ten Singi liiget koostööprojekti Notice Me  raames West Londoni YMCA-s, et :

-       koos Londoni Ten Singlastega anda 5 koolikontserti ja üks avalik kontsert/noorteõhtu West London YMCA kohvikuruumides;

-       laulda stuudios sisse eelnevalt kahe TS-i peale kirjutatud lugu ( sõnad West London  TS , viis Tallinna TS). 

Kontserdite ja plaadijagamise tulemusena loodetakse kasvatada Londoni koori liikmeskonda, alustada pikka partnerlussuhet ka riigi kooride ja ka ühingute vahel ja kasvatada Tallinna liidrite motivatsiooni jätkata oma head tööd.

Peale reisi Londonisse viiakse läbi koolikontserdid  ka ca 5s Tallinna koolis, et kasvatada liikmeskonda ja alustada Tallinna Ten Singi tööga efektiivselt uuesti.

(NB! Omal jõul , ilma Viljandi abita, ei ole me võimelised koolikontserte läbi viima ka Tallinnas ning antud rahvusvaheline koostööprojekt  on motivatsiooniks ja heaks kogemuseks tervele tiimile ning mõlemale koorile)

Projekti II osa toimub kevadel ( sõltuvalt olukorrast, sügisel) 2010.

15 ( võimalusel rohkem) West Londoni  tensinglast tulevad Tallinnasse ja koos Tallinna Ten Singi kooriga viiakse läbi koolikontserdid ja avalik kontsert Tallinna Linnale. Olenevalt aastaajast ja võimalustest, ühendatakse esinemised ka mõne festivali, avaliku üritusega.

Läbi viiakse rahvusvaheline liidrite koolitus ( juhtimine, draama, tants ja bänd- alal), et tugevdada kahe koori tegevust ja tulevikku.

Liidrid viivad läbi plaanikoosoleku mille sisuks on plaanida võimalikku ühist show-d või ühiseid elemente selles Euroopa Ten Singi Festivalil , mis toimub aastal 2011 Saksamaal. 

Projekti „Notice Me“ II osa täpne kava  pannakse paika I osa toimumisel Londonis ning raha selleks taodeldakse Euroopa Noortelt, Londoni ja Eesti/Tallinna/Viljandi YMCA-lt ja võimalikelt fondidelt Eestis.

Email again:

Lisa kommentaar

Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: