Avasime e-poe

27. nov  Katrin Ohno. Kommentaarid: 0
Roheline mõtteviis-vähendamine, taaskasutamine ja ümbertöötlemine.

Kui tihti viite prügi välja? Kas tarbite liiga palju? Kui palju riideid on teie kappides? Kas enamasti pole midagi selga panna? Kas teate kuidas jõuavad kiirmoe rõivad meie poelettidele? Kas hoolite loodusest meie ümber?
1980-ndate lõpul tõusis esile "roheline tarbimine"- eluviis, mis ei muuda elutingimusi pöördumatult ja tähendabkeskkonna hoidmist. See on elamine viisil, mis aitab meie elurikkusi hoida, sest loodusressursid on piiratud ja meie kanda on vastutus tulevaste põlvede ees. See tähendab seda, et me ei viska oma prügi maha, loobume topeltpakenditest, kasutame kilekotte korduvalt ja ka prügikottidena, eelistame liikumiseks ühistransporti või veelgi nutikamat lahendust käia jala ning hoida seeläbi ka oma tervist.
Keskkonda saame hoida ka tarbimise vähendamisega, ostes näiteks vähem riideid ning eelistades masstoodangule nn. teise ringi rõivaid. Samuti ei tasu enda riideid ära visata vaid võite need hoopis taaskasutuspoodidesse müüki viia. 

YMCA liikmed on koondunud ja otsustanud muuta oma eluviise rohelisemaks. Ootame Teid ühinema!

Tallinna YMCA avas e-poe facebookis! 

Meie märksõnadeks on OSTA, MÜÜ, RENDI JA MEISTERDA.

Teill on kodus korralike ja huvitavaid riideesemeid, mis on juba mõneks ajaks kappi seisma jäänud- võite need meile müüki tuua. Tulemas on suurejoonelised pulmad, jõulupeod või aastavahetus ning te ei taha või ei raatsi uut kleiti osta- tulge ja rentige see meilt ja hoiate kokku raha ja aega. Soovite pidevalt oma garderoobi uuendada, aga teile ei meeldi kiirmoe ebaeetiline äri ning te ei jõua alati kalleid disainerriideid osta- tulge ja värskendage oma garderoobi meil. 

Email again:

Lisa kommentaar

Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: