Toeta YMCA ajalooraamatu väljaandmist

25. juuli  Katrin Ohno. Kommentaarid: 0
Eesti NNKÜ-NMKÜ-de Liit on välja andmas oma esimest kõvaköitelist ajalooraamatut "130 aastat YMCA liikumist Eestis". Raamat annab ülevaate organisatsiooni eesmärkidest ja tegevusest alates 1876 kuni tänaseni.
Valmivas ajalooraamatus käsitletakse ühingu kujunemist baltisaksa seltsi eesti osakonnast Eesti noorteorganisatsiooniks, arengut esimese Eesti Vabariigi ajal, toimimist paguluses ja tegevust tänapäeval. 
Seoses raamatu väljaandmisega teeb Eesti NNKÜ-NMKÜ-de Liit üleskutse kõigile endistele ja praegustele ühingu liikmetele ja sõpradele. Annetades endale jõukohase summa aitate kaasa organisatsiooni esimese ajalooraamatu välja andmisele ja tänutäheks kirjutatakse Teie nimi toetajana raamatu esimesele lehele. Annetused saab teha Eesti NNKÜ-NMKÜ-de Liidu arveldusarvele 10022011911004, selgitusse toetaja nimi. 
Noorte Meeste Kristlik Ühing ehk rahvusvaheliselt tuntud kui YMCA on oma mitmekesise ja ülemaailmse tegevusega olnud paljude noorte inimeste kasvatajaks ja arendajaks ning valmistanud noori neid ette iseseisvaks eluks. Eesti noorsootöö ajalukku on see organisatsioon jätnud jälje erinevate isetegevuse ja enesearendamise meetoditega, olgu selleks siis mitmete spordialade maaletoomine ja populariseerimine (korvpall, võrkpall, ujumine), vetelpääste, autojuhtimise või kokanduskursused, poisteklubid, naistetöö või lastelaagrite korraldamine. See raamat näitab taas kord, mida noored on suutelised saavutama kui neil avaneb võimalus rakendada ellu mõtteid, mis on huvitavad ja kasulikud ning kui noori suunavad missioonitundelised ja pädevad juhid. Ühtlasi on valmiv raamat mälestusmärgiks kõigi nende tööle, kelle püüdeks oli ja on YMCA ideaalide ellurakendamine. Teile lootma jäädes Autorid: Kristjan Valge, Anu Konks, Ene Roos, Katrin Ohno
Email again:

Lisa kommentaar

Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: