Küsimus: Millal tuleb tasuda 300.-USD osalustasu?

Vastus: Osalustasu 300.-USD tasutakse peale lepingu sõlmimist. Eelduseks on edukalt läbitud intervjuu. Kui intervjuust edasi ei pääse siis osalustasu maksma ei pea.

Küsimus: Millal tuleb tasuda lennupiletite eest?

Vastus: Lennupiletid peab välja ostma hiljemalt kaks nädalat enne väljalendu. Lennupileteid soovitame otsima hakata siis, kui on juba leping sõlmitud ning teile laagrikoht leitud.

Küsimus: Kui pikk on minimaalne aeg programmis osalemisel?

Vastus: Minimaalne aeg on 10. nädalat, mis enamasti jääb vahemikku juuni kuni august.

Küsimus: Kuidas on korraldatud elamine (majutus)?

Vastus: Ööpäevastes laagrites on elamine tavaliselt samas laagris, eraldi majakestes või koos lastega ühises kämpingus. Päevase laagri inimesed on paigutatud peredesse.

Küsimus: Millal ja kuidas lepitakse kokku intervjuu aeg ja koht?

Vastus: Kui olete registreerunud programmi ja täitnud ankeedi, siis ICCP võtab teiega peatselt ühendust ning teiega lepitakse kokku sobiv aeg intervjuuks. 

Küsimus: Millal tasutakse 65 € intervjuu tasu?

Vastus:

See on ühekordene tasu, mis tasutakse esimesele intervjuule tulles. Juhul kui intervjuud ei läbi siis tagastatakse 32 € koheselt. Kui te läbisite edukalt intervjuu siis lepitakse teiega kokku aeg, millal sõlmitakse leping ICCP-ga. Lepingu sõlmimisel tagastatakse teile intervjuu tasust 32 €. Kui te lepingut sõlmima ei tule siis teile 32 € ei tagastata.